Červenec 2013

Sasha Pieterse

12. července 2013 v 0:01 | Christine |  Sasha Pieterse
Sasha Embeth Pieterse se narodila 17. února 1996 ve městě Johannesburg v Jižní Africe. Později se rodina přestěhovala do Los Angeles. Začala hrát už v 6 letech v seriálu "Family Affair". Dále si pak zahrála epizodní role v seriálech "Dr. House", "CSI Miami", "Hrdinové" nebo "Beze stopy". V roce 2007 se objevila ve filmech "To, co dýchám" a "Klikař Charlie". Menší roli získala i ve filmu "X-Men: První třída". Její největší úspech přišel v roce 2010, kdy dostala roli Alison DiLaurentis v seriálu "Prolhané krásky".

Nina Dobrev

11. července 2013 v 23:58 | Christine |  Nina Dobrev
Nina Dobrev se narodila 9. ledna 1989 ve městě Sofie v Bulharsku. Od jejích 2 let žije s rodinou v Kanadě. V roce 2001 se objevila v seriálu "Degrassi: The Next Generation". Později si zahrála ve filmech "Daleko od ní", "Hra na rodinu" nebo "V rytmu stepu". Zlomový film "Too Young To Marry" jí umožnil zahrát si hlavní postavu. Později následoval film "Never Cry Werewolf". V roce 2008 si zahrála v muzikálu "The American Mall". Nejvíce se proslavila hlavní rolí Eleny Gilbert v seriálu "Upíří deníky". Mimo herectví se věnuje tancování, gymnastice, divadlu, hudbě a modelingu.

Lucy Hale

11. července 2013 v 23:54 | Christine |  Lucy Hale
Lucy Hale se narodila 14. června 1989. Jako malá navštěvovala hodiny zpěvu a herectví. V roce 2003 účinkovala v talentové soutěži a objevila se v různých televizních show. Od roku 2005 hostovala v různých seriálech například "Kouzelníci z Waverly" nebo "Jak jsem poznal vaši matku". Nejvíce se proslavila v roce 2010 v seriálu "Prolhané krásky", kde ztvárnila jednu z hlavních hrdinek Ariu Montgomery. Objevila se také ve filmech "Vřískot 4" nebo "Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň". Lucy mimojiné i nadabovala postavu Modrovločky v pohádce "Zvonilka a tajemství křídel".

Jennifer Lawrence

11. července 2013 v 23:49 | Christine |  Jennifer Lawrence
Jennifer Shrader Lawrence se narodila 15. srpna 1990 v Kentucky. Nejprve hrála epizodní role v různých seriálech například "Odložené případy". V roce 2010 si zahrála v úspěšném filmu "Do morku kosti". V roce 2011 hrála ve filmu "Pan Bobr" a dostala roli Mystique ve filmu "X-Men: První třída", ke kterému točí další pokračování. V roce 2012 přišel její nejúspěšnější rok. Dostala hlavní roli Katniss Everdeen ve filmu zpracovaném podle knižní předlohy "The Hunger Games", ke kterému vyšlo v roce 2013 pokračování "The Hunger Games: Catching Fire" a momentálně připravuje třetí část. V roce 2012 dostala několik ocenění včetně Oscara a Zlatého Glóbu za roli Tiffany Maxwell ve filmu "Terapie láskou". Mezi její další filmy patří například "Dům na konci ulice" nebo "Špinavý trik".

Claire Holt

11. července 2013 v 23:43 | Christine |  Claire Holt
Claire Rhiannon Holt se narodila 1. ledna 1988 v Austrálii. Studovala hraní už od malička na škole a poté se soukromě zdokonalovala. Její první a zároveň i nejvýznamější rolí je mořská panna Emma Gilbert, kterou ztvárnila v seriálu "H2O:Stačí přidat vodu". Zahrála si taky ve filmech "Protivná sprostý holky2" nebo "Smutný jako jazz". Získala roli Rebeky Mikaelson v seriálu "Upíří deníky" a později v seriálu "The Originals", který na ně právě navazuje.

Candice Accola

11. července 2013 v 23:38 | Christine |  Candice Accola
Candice Renee Accola se narodila 13. května 1987 v Houstonu v Texasu, ale vyrůstala v Edgewoodu na Floridě. Candice není jen herečka, ale i zpěvačka. V roce 2005 vydala desku "It's Always the Innocent Ones", která se ale moc neuchytila. Candice se také zúčastnila turné s Miley Cyrus, které se jmenovalo "Best of Both Worlds", jako zpěvačka a tanečnice. Objevila se v několika seriálech, například "Lovci duchů" nebo "Jak jsem poznal vaši matku", kde si zahrála epizodní role. Největší úspěch přišel v roce 2009, kdy získala roli Caroline Forbes v seriálu "Upíří deníky".

Paul Wesley

11. července 2013 v 22:59 | Christine |  Paul Wesley
Paul se narodil 23. července 1982 v New Yersey, kam se jeho rodiče, Agnieszka a Thomas Wasilewski, přistěhovali z Polska. Svoje příjmení si díky špatnému vyslovování změnil na Wesley. Hereckou kariéru mu spustila role v seriálu "Another World" a později ve "Wolf 'Lake". Objevil se i v seriálech "Smallville", "O.C. California" nebo "Everwood". Zlomový film v jeho kariéře je "Vojna andělů", kde si zahrál hlavní roli. Dále dostal hlavní roli ve filmech "Killer Movie", "The Russel Girl", "Elsewhere" a "Beneath the Blue". V současnosti ho proslavila role upíra Stefana Salvatora v seriálu "Upíří deníky".

Logan Lerman

11. července 2013 v 22:55 | Christine |  Logan Lerman
Logan Lerman se narodil 19. ledna 1992 v Kalifornii. Svou profesionální hereckou kariéru zahájil ve filmu "Patriot". Ještě téhož roku se na filmovém plátně objevil v romantické komedii "Po čem ženy touží". Nejvíc se ale proslavil ve filmu "Percy Jackson: Zloděj blesku", který má další pokračování. Získal ocenění za roli Charlieho ve filmu "Ten, kdo stojí v koutě". Jeho filmotéka zahrnuje filmy "Stuck In Love", "Osudový dotek", "Můj milý, můj drahý", "Gamer", nebo nejnovější ztvárnění filmu "Tři mušketýři".

Josh Hutcherson

11. července 2013 v 22:50 | Christine |  Josh Hutcherson

Josh se narodil 12. října 1992 v Kentucky. Už jako malý kluk spolupracoval s mnoho hollywoodskými herci a režiséry. V roce 2004 prorazil díky animovanému "Polárnímu expresu". V roce 2005 si zahrál ve filmech "Zelená je tráva", "Malý Manhattan" a "Zathura: Vesmírné dobrodružství". V roce 2007 si zahrál titulní postavu chlapce v rodinném filmu "Most do země Terabithia". Dále se pak obejvil v dramatu "Okřídlené bytosti" nebo ve fantasy "Upírův pomocník". Mezi jeho další filmy patří "Cesta do středu Země" a jeho pokračování "Cesta na Tajuplný ostrov". Potom "Děcka jsou v pohodě", "Red Dawn" a triologie "The Hunger Games", kde si zahrál hlavní postavu Peetu Mellarka. Josh také nadaboval hlavního hrdinu v pohádce "Království lesních strážců".

Joseph Morgan

11. července 2013 v 22:46 | Christine |  Joseph Morgan
Joseph Morgan se narodil 16. května 1981 v Londýně. Do svých 11 let žil ve Swansei, kde byl žákem Morriston Comprehensive School. Později studoval na Central School of Speechand Drama v Anglii. Joseph je zastáncem charity Positive Woman. Hrál ve filmech "Immortals", "Alexander", "Ben Hur", "Válka Bohů", "Angels Crest" nebo "Open Grave". Také hrál v seriálech "Hex", "William and Mary" a v roce 2011 se proslavil rolí Klause v seriálu "Upíří deníky". Momentálně účinkuje v seriálu "The Originals", který navazuje na "Upíří deníky".