Srpen 2013

Itálie :)

22. srpna 2013 v 15:04 | Christine |  NEWS

Ahoj lidi :)
Zítra odjíždím na týden do Itálie, takže tu nebudu nic přidávat. Vracím se příští neděli. :)
A co vy? Byli jste někde, nebo někam jedete? :)
Tak si užívejte poslední týden prázdnin! :) Uteklo to rychle co? :/
Zatím! :)

Happy Birthday Jennifer!

15. srpna 2013 v 18:21 | Christine |  NEWS

Dnes slaví Jennifer 23.narozeniny! Tak jsem vytvořila takový lehký banner. Snad se vám líbí. :)
Takhle bych chtěla Jennifer popřát Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hereckých úspěchů.

Bradley Cooper

11. srpna 2013 v 13:29 | Christine |  Bradley Cooper
Tento americký herec se narodil 5. ledna 1975 ve Philadelphii. Hned po maturitě na George Town University v roce 1997 se vydal přímo do New Yorku, kde se začal umělecky vzdělávat na vyšší úrovni na New School University. Začínal v divadle, následně si zahrál pár seriálových rolí, například v seriálu "Sex ve městě" nebo "Alias". Obejvil se většinou v komediích "Nesvatbovi", Lemra líná" nebo "Yes Man". Ale také v hororu "The Midnight Meat Train". Nejvíce se proslavil filmem "The Hangover", který má tři části. Dále si zahrál ve filmech "Případ číslo 39", "Na sv. Valentýna", "Terapie láskou" nebo "Špinavý trik".

Megan Fox

11. srpna 2013 v 13:21 | Christine |  Megan Fox
Megan Fox se narodila 16. května 1986. Už jako malá začala projevovat velký zájem o herectví. Sny se jí začaly plnit už v 15 letech, kdy dostala jednu z vedlejších rolí ve filmu "Sestry na Bahamách". Její další role byly spíše seriálové. Po 2 letech účinkování v seriálech přišla role ve filmu "Zpověď královny střední školy". Zlom v její herecké kariéře přišel v roce 2007, kdy dostala ženskou hlavní roli ve filmu "Transformers". A o 2 roky později přišlo pokračování "Transformers: Pomsta poražených". Mezi její filmy patří například "Bacha kouše" nebo "Čtyřicítka na krku". Megan se mimo jiné věnuje i modelingu.

Ashley Tisdale

11. srpna 2013 v 13:18 | Christine |  Ashley Tisdale
Ashley se narodila 2. července 1985 ve West Deal v New Jersey. Kromě herectví se věnuje i hudbě. Vydala dvě desky "Headstrong" a "Guilty Pleasure". Už ve 12 letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Od mala se objevovala v různých seriálech. Nejvíce se proslavila filmem "Muzikál ze střední", kde ztvárnila jednu z hlavních rolí Sharpay Evansovou, ke kterému pak natočila menší pokračování, které se týkalo jen její postavy a to v roce 2011 film "Sharpay a její bláznivé dobrodružství". Dále je taky známá díky seriálu "Hellcats". Mezi její další filmy patří "Vetřelci z podkroví", "Táta za všechny peníze" a v roce 2013 si zahrála ve filmu "Scary Movie 5".
Emma Stone

10. srpna 2013 v 20:39 | Christine |  Emma Stone
Emma Stone se narodila 6. listopadu 1988. V prvních letech herectví se objevila pouze v několika epizodních rolí v seriálech "Louie" nebo "Medium". Na začátku roku 2007 ztvárnila jednu z hlavních rolí v seriálu "Drive". Do povědomí širší veřejnosti se dostala díky roli Jules ve filmu "Superbad". V roce 2008 si zahrála ve filmu "Domácí mazlíček". V roce 2009 přišla první větší role ve filmu "Papírový hrdina". Následovala romantická komedie "Bejvalek se nezbavíš" a především kultovní "Zombieland". O rok později excelovala v teenagerovské komedii "Panna nebo Orel". Mimořádně úspěšný byl rok 2011. Představila se po boku Ryana Goslinga v romatické komedii "Bláznivá, zatracená láska". Následovala hlavní ženská role v oscarovém dramatu "Černobílý svět". V roce 2012 ztvárnila slavnou komiksovou postavu Gwen Stacy v reebotu "The Amazing Spiderman", ke kterému točí další pokračování. V roce 2013 se objevila v mafiánském eposu "Gangster Squad: Lovci mafie", nebo ve filmu "Mládeži nepřístupno". Emma také nadabovala hlavní hrdinku v animovaném filmu "Croodsovi".

Blake Lively

10. srpna 2013 v 20:37 | Christine |  Blake Lively
Blake Christina Lively se narodila 25. srpna 1987 jako poslední z pěti dětí. Svou první roli Trixie si zahrála v rodinném filmu "Sandman" v 11 letech. Potom ovšem nastala dlouhá pauza, zapříčiněná především povinostmi předsedkyně třídy, rozstleskávačky a členky pěveckého sboru. K herectví se opět navrátila až v roce 2005 rolí sportovkyně Bridget Vreeland ve filmu "Sesterstvo putovních kalhot", ke kterému natočila i pokračování v roce 2008. V roce 2006 si zahrála ve filmu "Bezva vejška". V roce 2007 přišla role Sereny Van der Woodsen v seriálu "Super drbna", která ji nejvíc proslavila. Dále si pak zahrála ve filmu "New Yorku, miluji Tě" nebo "Divoši".

Matthew Bomer

10. srpna 2013 v 20:30 | Christine |  Matthew Bomer
Matthew Staton Bomer se narodil 11. října 1977 ve městě Spring ve státě Texas. V roce 2001 odpromoval na vysoké škole Carnegie Mellon University v Pitshburghu v Pensylvánii a získal bakalářský titul v oboru výtvarného umění. Po absolování školy se odstěhoval do New Yorku a hrál v divadle, než dostal malou roli v seriálu "All My Children". Poté se objevil v seriálu "Volání mrtvých". Následně přišlo účinkování v "North Shore", "Tajemný let", "Texaský masakr motorovou pilou: Počátek", a pak přišla velká role v seriálu "Chuck". Nejvíce se proslavil v roce 2009 díky roli Neala Caffreyho v seriálu "Ve službách FBI". V roce 2011 si zahrál ve filmu "Vyměřený čas" a o rok později si zahrál striptéra ve filmu "Bez kalhot". Matt si zahrál také v pár epizodách seriálu "Glee".

Photo of the Month-August

4. srpna 2013 v 20:41 | Christine