NEWS

Co se stalo a jak to všechno bude?

26. srpna 2015 v 19:42 | Christine

Ahoj :) asi jste si všimli, že to tady poslední dobou stojí. Důvod je takový, že mě to nějak přestalo bavit a do přidávání fotek jsem se musela nutit. Dala jsem si teda chvíli pauzu, a pak jsem si řekla, že se vrátím a přidala jsem nějaké fotky s Holland a do dalších už se mi zase nechtělo. Řekla jsem si, že teda skončím s blogováním, ale čím víc nad tím přemýšlím, tak je mi líto skončit. Dokonce jsem i zapomněla oslavit druhé narozky blogu. Navíc mě taky nebaví přidávat fotky o některých hercích a herečkách, ale zase je nechci mazat a někdy bych o nich třeba něco přidala. Dále bych sem chtěla přidat i nové herečky, protože jsou tu pořád ty samé a myslím, že by to chtělo i něco jiného. Zatím teda úplně nevím, jak to bude, teď bude zase škola a mně je jasné, že zase nebudu stíhat, protože jak jsem zjistila, tak jsem si navolila předměty, které jsou dané jako odpoledky. Tak abych to všechno shrnula, končit teda nechci, ale nevím, jak to tu bude s aktivitou, zkusím tu tu nějak překopat, a pak uvidíme, třeba mě to zase chytne :)

Po 100 letech nový layout! :D

1. února 2015 v 14:49 | Christine
Jak jste si všimli, je tu nový layout! A je tu asi opravdu po těch 100 letech :D Děkuju za něj úžasné Beb z blogu visual-art a loves-1d!♥ Hrozně moc se mi líbí! Už jen proto, že je na něm Dylan, bych se na něho mohla dívat pořád! :D A jak se líbí vám? :)

OMLUVA :(

30. prosince 2014 v 15:31 | Christine
Ano je to tak, omlouvám se za svou neaktivitu. Blogování jsem vždycky milovala a bavilo mě to, ale poslední dobou se musím přemlouvat, abych něco přidala. Nechci být zaměřená na návštěvnost, ale i z části kvůli ní mě to přestává bavit. Blogu jsem věnovala hodně svého času a začíná mi docházet že pro nic, návštěvnost je hodně nízká a o komentářích nemluvím. Nechci blog zrušit, to by mi bylo líto, ale ani nechci dávat hiatus. Prostě tu to nechám být a když budu mít náladu, tak něco přidám. Dále bych se chtěla omluvit svým affs, že už neobíhám tolik jako dřív, ale prostě jak už jsem řekla, není nálada. Ale na některé blogy chodím, jen to nekomentuju, já vím jsem hrozná. Doufám, že to pochopíte, mám vás ráda♥

NOVÁ GALERIE!

27. listopadu 2014 v 17:18 | Christine
Jak jsem psala v minulém článku, tak víte, žejsem si založila galerii. Jelikož mi na freefanshosting nefunguje, nevím proč, tak jsem jí založila na sosugary.com :) Takže teď tam přidávám všechny celebrity a různá alba. Je toho dost, takže mi to bude trvat hodně dlouho :D Ještě přemýšlím, že tam nahraju všechny fotky, ale to uvidím, jak se mi bude chtít. Ale jsem puntičkářka, tak to asi udělám :D Takže dnes asi nic nepřidám, protože se budu věnovat té galerii a zítra přidám všechny novinky, co se od včerejška staly :) Tak se zatím mějte :)

Help Please

26. listopadu 2014 v 20:48 | Christine
Ahoj :) Chtěla bych vás požádat o pomoc :) hlavně ty, kteří mají zkušenost s galerií na freefanshosting :) Založila jsem si galerii a přišel mi do e-mailu odkaz, na kterém ji najdu, ale když na to kliknu, tak mi to píše Fatal Error :/ Nevíte, kde se stala chyba? Budu moc vděčná za jakoukoliv odpověď :)

Neaktivita :/

7. září 2014 v 20:27 | Christine

Ahoj všichni :)
Chtěla bych vám říct, že se moc omlouvám za to, že moc nepřidávám a neobíhám tak často jako předtím. Ale začala škola a nám udělali ten nejhorší rozvrh, co může být. Když jsem ho viděla, moje reakce vypadala nějak takhle:

Hned v úterý jsme tam trčeli do 4. Nejkratší vyučování máme v pátek a to do půl 2, ale to má celá škola, jinak zbytek týdne je na prd. Vážně si v tý škole připadám už jako doma. No ale co jsem od gymplu mohla očekávat že? :D Za ty 3 roky co už tam jsem, je tenhle rozvrh nejhorší. Domu přicházím unavená a nemám náladu nic dělat. Takže buď ležím, nebo koukám na TV, nebo poslouchám písničky, ale vůbec nemám chuť ani nic přidávat. Jenže tohle byl zatím klidný týden a od příštího už nám začíná zkoušení a určitě i nějaké testy, jak znám naše učitele. Takže místo koukání na TV budu trávit zbytek dne s učením. Hmmm, co k tomu říct:

Co se týče přidávání a obíhání, tak to budu dělat hlavně o víkendu a když budu mít nějaký ten čas a náladu tak něco přidám i během týdne. Články 'Dreams' a 'Little Things' jsou dlouhodobě přednastavené. Doufám, že to chápete a nezlobíte se na mě.

PS: Pořád můžete hlasovat pro fotku měsíce října :)
Anketa je v článku :)

Náběr + rozdělení affs :)

13. srpna 2014 v 21:39 | Christine
the vampire diaries katerina graham gif
Ahoj všichni :)
Napadlo mě, že rozdělím affs na dvě možná na tři skupinky - Elite, Top popřípadě Sister :) Je to z toho důvodu, že u některých jsem v Elite a já je tu mám normálně, takže mi to přijde vůči nim nefér. U Elite platí, že obíhají více, alespoň 4x týdně :) Do komentářů napište:

◘ Přezdívka + blog
◘ skupina (Top, Elite)

V Elite už jsou:
rachelbilson-daily.blog.cz
unlimited-nina-dobrev.blog.cz
live1your1dreams.blog.cz

Ještě mě napadlo, že udělám náběr, tak kdo bude chtít, ať se taky zapíše :) Do komentáře:
◘ Přezdívka
◘ Blog
◘ O čem je tvůj blog?
◘ Skupina (Top, Elite)

Podle času :)

10. srpna 2014 v 20:07 | Christine

Ahoj všichni! :)
Od zítra mám brigádu, takže nevím, jak to bude s blogem. Nechtěla jsem dávat hiatus, protože čas určitě mít budu :) Mám ji na 14 dní a je od 7 ráno. Nevím přesně dokdy, jelikož tam budu do doby, kdy bude co na práci. Mám 2 dny v týdnu volno, takže v tyhle dny určitě přídávat budu a v ostatní dny taky určitě něco přidám, protože bych to bez blogu nevydržela :D Jen jsem se chtěla omluvit affs, že třeba nebudu obíhat tak často, tak jen abyste věděli proč :) A co vy, máte taky nějakou brigádu? :) A jak si užívýte prázdniny? :)

1. narozeniny! :D

11. července 2014 v 17:09 | Christine

Všichni jásejte!! :D Blog dnes slaví své první narozeniny! :D Musím uznat že ta doba od založení, utekla celkem rychle :D Blog jsem založila z toho důvodu, že mi blogování chybělo. Dřív už jsem jeden blog měla, ale pak na to nebyl čas a přestalo mě to bavit. A loňské prázdniny jsem si řekla, že ho znovu založím a vůbec toho nelituju. Blogování mě totiž baví a díky němu jsem poznala spoustu skvělých lidí :) Doufám, že mě to bude bavit i nadále a že ještě nějaký ten pátek vydrží :D

Info o tom, co chystám :)

10. července 2014 v 19:21 | Christine

Takže jako první jsem si připravila 15. denní challenge :D A budou to otázky ohledně seriálu a rozhodla jsem se, že tu challenge udělám na víc seriálů, ale ještě přesně nevím na kolik :D Podle toho do jakých se mi bude chtít :D A tady jsou otázky:

1. Jak si přišla na seriál?
2. Oblíbená mužská postava?
3. Oblíbená ženská postava?
4. Nejméně oblíbená postava?
5. Oblíbené přátelství?
6. Oblíbený pár?
7. Oblíbený záporák?
8. Oblíbená epizoda?
9. Oblíbená série?
10. Nejméně oblíbená série?
11. Scéna, která tě rozbrečela?
12. Scéna, která ti udělala radost?
13. Oblíbená rodinná scéna?
14. Oblíbený pár, který by si chtěla vidět v seriálu?
15. Úmrtí v seriálu, které by si vymazala?

Za druhé začnu k TVD přidávat obrázky typu "proč sledujeme TVD" nebo jak to nazvat :D Každý den přidám jeden obrázek :) A tady máte příklad, jak to vypadá:

A nakonec začnu přidávat do rubriky DREAMS :) Jsou to obrázky toho typu "befoe i die", prostě co bych chtěla za svůj život stihnout a vyzkoušet :D Taky každý den přibyde jedna fotka a zase je tu příklad:

Začnu hned zítra, tak doufám, že se vám to bude líbit :)

Pár dní..

7. července 2014 v 20:44 | Christine

Ano je to zase tady, budu na pár dní pryč, tentokrát se ale nejedná o žádný zájezd, ale o to že jdu do nemocnice :/ Nechci to moc rozebírat, tak přejdu k věci. :) Nevím, jak dlouho budu neaktivní, ale zítra tu určitě nebudu. Ve středu nevím, ale ve čtvrtek snad už jo, podle toho jak mi to dopadne :) Tak se tu mějte a užívejte si prázdniny a za pár dní jsem tu :)

Belgie 25.6. - 29.6.

24. června 2014 v 21:06 | Christine

A už je tu poslední "výlet" v tomto roce a to do Belgie. S holkama jsme vyhrály soutěž Eurokvíz a cena byla návštěva Evropského parlamentu a my tam musíme jet reprezentovat Středočeský kraj :) Na jednu stranu se těším a na druhou ne, protože jsem nervozní, když mám mluvit před třídou a teď musím před cizíma lidma a ještě k tomu v angličtině :D S dalších zemí tam budou právě Francouzi, Němci a Poláci a já jsem na pokoj vyfasovala 3 francouzky (nebojte budou tam ještě 2 holky z mojí třídy) :D Tak mi držte pěstí, ať to zvládnu :) V neděli (spíš v pondělí) jsem tu a už se budu všemu věnovat na 100%! :)

Voda 15.6. - 20.6.

14. června 2014 v 20:07 | Christine

Ahoj :)
Nejdříve se chci omluvit, že jsem tento týden nebyla moc aktivní, ale neměla jsem díky škole vůbec čas. A do toho všeho ještě zítra odjíždíme se školou na vodu, takže nebudu aktivní ani příští týden. Ale hned jak přijedu, tak slibuji, že všechno napravím :) Popravdě bych nejradši zůstala doma, jelikož se mi tam vůbec nechce :D Nikdy jsem nestanovala, tak z toho mám celkem hrůzu :D No ale nedá se nic dělat, jet tam prostě musím. Tak se tu mějte krásně a v pátek jsem tu zas ! :)

Na rozloučenou vám sem hodím jednu písničku, kterou jsem slyšela včera ve filmu a hrozně se mi zalíbila, stejně jako film, o kterém napíšu článek hned, jak se vrátím :)

Back in the Czech Republic! :)

8. června 2014 v 20:22 | Christine

Jsem zpááátky! :)

Přijela jsem už včera asi ve 3 hodiny odpoledne, ale bylo jsem unavená z cesty, takže se mi nic nechtělo dělat, ani jsem na to neměla sílu. A tenhle týden budu celý aktivní a doženu vše, o co jsem přišla :) Co vám budu povídat, ve Francii bylo nádherně a upřímně, domů jsem se vůbec netěšila :D Celý příští týden máme na každý den nějakou písemku, na některé dny dokonce dvě, tak snad to nějak zvládnu. :) A teď už vám výlet popíšu ve článku a najdete tam také fotky :)

Francie 1.6.-7.6.

31. května 2014 v 19:40 | Christine
Ahoj všichni! :) Měsíc červen mám pořádně nabitý a doma z toho budu asi jen 2 týdny. A hned první zájezd který mě čeká, je zájezd se školou do Francie. O ostatních plánech napíšu další články ;) Tímto se chci omluvit mým Affs, že nebudu obíhat a kdyby byly nějaké kontroly, tak mě prosím nemažte :D S jistotu můžu říct, že tu budu 8.6.-14.6. a 22.6-26.6. o ostatní dny se mnou nepočítejte, budu pryč. Moc se omlouvám, ale nebojte se, hned jak přijedu, tak vám to vynahradím :) A teď už menší info o Francii v článku :)

Nový layout! :)

31. ledna 2014 v 21:59 | Christine
Ahoj!
Tak je tu konečně po dlouhé době nový layout! A jsem s ním velice spokojená. Vybrala jsem si na něho Hunger Games. Respektive hlavní postavy, Peetu a Katniss, jelikož mám tento film velice ráda a jsem velká fanynka tohoto páru :D Mimo to mám pro Joshe (Peetu) slabost :D Doufám, že se vám líbí stejně tak, jako mně. Chtěla bych moc poděkovat Lenny, za to že mi ty layouty vyrábí, pokaždé odvede velmi dobrou práci :)Merry Christmas!

18. prosince 2013 v 17:51 | Christine

Happy Birthday Josh!

12. října 2013 v 17:25 | Christine

Itálie :)

22. srpna 2013 v 15:04 | Christine

Ahoj lidi :)
Zítra odjíždím na týden do Itálie, takže tu nebudu nic přidávat. Vracím se příští neděli. :)
A co vy? Byli jste někde, nebo někam jedete? :)
Tak si užívejte poslední týden prázdnin! :) Uteklo to rychle co? :/
Zatím! :)

Happy Birthday Jennifer!

15. srpna 2013 v 18:21 | Christine

Dnes slaví Jennifer 23.narozeniny! Tak jsem vytvořila takový lehký banner. Snad se vám líbí. :)
Takhle bych chtěla Jennifer popřát Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hereckých úspěchů.
 
 

Reklama